+38 (044) 338 29 98
   +38 (050) 148 29 99
  kss@alcoma-tele.com.ua

HWg-SH4 Система доступу

 • Производитель: HW group
 • Модель: HWg-SH4

Быстрый заказ

Система доступу HWg-SH4- це прилад зчитування RFID-карт для СКУД (Системи Контролю і Управління доступом), підтримує два RFID зчитувача, дві електронні замки. Може працювати автономно або  разом із центральною системою моніторингу HWg-DCD. Призначена для контролю доступу до центрів обробки даних, технологічних приміщень, комерційних будівель, багатоквартирних будинків, громадських будівель та офісів. (Спільно з SH4e або SH4s дає можливість управління великим числом дверей і зменшення вартості впровадження).

HWg-SH4 - це автономна система доступу, яка працює з будь-яким електромагнітним блокуванням і будь-яким зчитувачем RFID. Він працюватиме як у вашому центрі обробки даних, так і у вашому офісі чи навіть вашому домі. Якщо у вас є одна двері або кілька сотень шаф, система SH4 забезпечує економічно ефективний спосіб управління доступом до вашої технології.

Кожен пристрій SH4 може підключити до 2 електромагнітних замків та 2 зчитувачі RFID на ваш вибір. На ринку є багато замків і зчитувачів RFID. SH4 вже підтримує найпоширеніші моделі, а інші можна додати за запитом.

Двері може відкрити уповноважена особа за допомогою RFID карти або натисканням кнопки виходу зсередини. Для невеликих установок базою даних осіб (картками) можна керувати через веб-інтерфейс пристрою, SH4 надсилає електронний лист / SMS, коли блокування відкрито або коли виявлено насильницький вторгнення.

HWg-SH4 - це система доступу до 19” шаф або навіть цілих об'єктів. 

База даних карток доступу користувачів може зберігатися в центральному ПЗ або безпосередньо в блоці HWg-SH4. База даних пристроїв синхронізується з програмним забезпеченням HWg-DCD.

Системи Контролю і Управління доступом у невеликих об’єктах. Наприклад:

 • Віддалені шафи

 • Віддалені місця (автомагістраль, BTS ...)

 • Сімейні та багатоквартирні будинки

 • Офісні та шкільні будівлі

 • Забезпечення доступу до центрів обробки даних / засобів зв'язку


Система доступу багатоквартирного будинку

Wg-SH4 можна використовувати як систему доступу для будинків або офісів. Типовим рішенням може бути використання RFID-зчитувача для доступу з зовнішньої сторони будівлі разом із кнопкою виходу, встановленою на внутрішній стороні дверей. Для того, щоб увійти в будинок, можна просто скористатися карткою RFID, а покинути будівлю, можна натиснути кнопку виходу. Двері також можна відкрити віддалено з окремих квартир. Система також може використовуватися для управління воріт.

Використання HWg-DCD в таких випадках необов'язково, оскільки воно не потрібно для прямого введення. Однак це може значно спростити реєстрацію тегів доступу та деактивацію втрачених.

Доступ до території за допомогою вхідних воріт або бар'єру.

Для підприємств з  використанням вхідних воріт на стоянках компанії застосовується наступне типове підключення HWg-SH4: один зчитувач RFID з клавіатурою керує вхідними воротами, а інший зчитувач з клавіатурою контролює доступ до будівлі (для воріт та дверей потрібні різні коди). Для виходу використовується кнопка виходу, або біля воріт другий зчитувач RFID.

Використання HWg-DCD також необов’язково.


Створення системи доступу з наявністю для інших програм


Завдяки можливості використовувати стандартних RFID-зчитувачів система HWg-SH4 є оптимальним рішенням для інтеграції в існуючі системи. 

За допомогою HWg-SH4 ви можете легко налаштувати права доступу до будівлі, використовуючи ті самі теги. 

Крім того можливо ведення електронного журналу входів/виходів, або запізнень, який може бути надісланий у вигляді електронної пошти чи SMS-повідомлень. Такі системи також можливо застосувати в офісних або складських приміщеннях.


Використання HWg-SH4 в ІТ-середовищі

Система контролю доступу HWg-SH4 може бути використана як для окремих 19” шаф так і для контролю у всього залу або центру обробки даних..

Блок HWg-SH4 встановлюється всередині стійки, а зчитувач RFID - на двері (або на двох дверях). 

Якщо використовується лише один HWg-SH4, його можна легко налаштувати в автономному режимі через веб-інтерфейс.

Однак, якщо він буде розміщений у залах або  центрі обробки даних, де встановлено по одному блоку в кожному кабінеті/шафі,то рекомендується використовувати пристрої в онлайн-режимі з HWg-DCD.

Розширення з використанням додаткових віддалених блоків HWg-SH4e / HWg-SH4s 

Однією з головних переваг системи HWg-SH4 є можливість використання одного блоку управління з декількома підпорядкованими блоками HWg-SH4e або HWg-SH4s (максимум 16 одиниць). У таких випадках доцільне використання RFID-зчитувача з клавіатурою, підключеною до HWg-SH4. 

Кожна дверь має свій унікальний номер, що відповідає номеру дверей (ключ / замок) або номеру шафи (де номер використовується як код дверей). В кожній шафі встановлюється підпорядкований модуль HWg-SH4s або HWg-SH4e, який безпосередньо керує замками дверей.

Максимальна кількість дверних входів, керованих одним блоком HWg-SH4, становить 34, включаючи два власні входи блоку HWg-SH4.

ПРИМІТКА. За необхідністю до блоків HWg-SH4 (як головних, так і підпорядкованих) можуть бути підключені об'єкти релейного типу (наприклад, для керування освітленням у стелажах або для ідентифікації незамкнених дверей). Ця функція при стандартних налаштуваннях не активна.

 


 • Керує двома електромагнітними замками

 • Можна підключити два незалежних зчитувача RFID (з клавіатурою або без)

 • Можливість підключення блоків розширення HWg-SH4e і HWg-SH4s (максимум 16 одиниць)

 • Режим онлайн / офлайн. У режимі офлайн SH4 може працювати як автономний пристрій, який містить внутрішню базу даних карт і користувачів. Для конфігурування системи використовується порт Ethernet,після налаштувань пристрій буде слідувати правилам доступу без необхідності підключення до мережі. В онлайн режимі пристрій з'єднується з сервером, на якому запущена програма центрального управління HWg-DC. Цей сервер управляє всіма правилами доступу. Відповідна частина всієї призначеної для користувача бази даних завантажується в кожен SH4, завдяки чому ви можете отримати доступ до технології, навіть якщо ваше підключення до мережі перестане працювати.

 • SNMP для віддаленого моніторингу в центрах моніторингу. Надсилає SNMP trap під час будь-яких дій (відкриття, розблокування, читання карти).

 • Блок живлення 9-30В.

 • HWg-SH4 можна встановити в 19-дюймову стійку або окремо в 1U-тримачі, або в комбінованому тримачі разом з іншими продуктами групи HW.