+38 (044) 536 06 82
   +38 (050) 148 29 99
  kss@alcoma-tele.com.ua
ru

Радіомодеми RACOM

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Всі радіомодеми RACOM розроблені з особливою увагою до деталей, продуктивності та якості.

 Завдяки своїм унікальним функціям вони встановили тенденції у своєму сегменті ринку, особливо бездротову передачу даних для SCADA та Telemetry.

 RACOM приділяє особливу увагу мережам радіоданих з моменту їх народження в 1992 році. RACOM в даний час є одним зі світових лідерів у галузі радіо модулів. RACOM був першим виробником, який представив протокол пакетного захисту від зіткнення на радіоканалі для додатків SCADA, використовуючи різні промислові протоколи, такі як Modbus RTU, Modbus TCP, DNP3, IEC101, IEC104, Profibus тощо. Спеціальні інтерфейси для цих протоколів SCADA реалізовані у радіо модемах RACOM. Унікальний пакетний протокол на радіоканалі дозволяє одночасно використовувати як опитування, так і спонтанний зв'язок.

 Ретранслятори Store-and-forward дозволяють створювати великі мережі радіоданих із необмеженою кількістю радіо модемів. Неперевершений інтелект радіо модемів RACOM робить їх справжніми радіо-маршрутизаторами. Радіомодеми RACOM завжди є найсучаснішими і створюють тенденції як на апаратних, так і на програмних функціях на ринку радіомодему.